Käekell kingituseks

Hi Kella kingiks saamises on midagi erilist. See ei ole lihtsalt praktiline aksessuaar, mis aitab meil aega jälgida, vaid see on ka läbimõelduse ja isikupärase stiili sümbol.

Mäletan esimest korda, kui sain kella kingituseks. See pärines mu vanematelt minu 16. sünnipäeval ja see oli klanitud hõbedane musta nahast rihmaga ajanäitaja. Olin selle kandmisest nii põnevil ja ei suutnud päeva jooksul seda randmelt vahtimist lõpetada.

Kuid mitte ainult see, et tegemist oli uue ehtega, ei muutnud selle nii põnevaks. See oli tõsiasi, et see oli kingitus, mille peale keegi oli palju mõelnud. See ei olnud lihtsalt midagi juhuslikku, mille nad kapriisist välja valisid; see oli midagi, mille nad olid hoolikalt välja valinud just minu jaoks.

Vanemaks saades olen hakanud veelgi rohkem hindama kella sentimentaalset väärtust. See pole lihtsalt funktsionaalne ese, vaid ajatu tükk, mida saab põlvest põlve edasi anda. Iga kord, kui oma kella vaatan, meenub mulle inimene, kes selle mulle kinkis, ja eriline hetk, mida see kujutab.

Kellas on lihtsalt midagi, mis teeb sellest ideaalse kingituse. Olgu see siis sünnipäevaks, aastapäevaks või lihtsalt sellepärast, et käekell on läbimõeldud ja sisukas viis näidata kellelegi, et sa hoolid. See on kingitus, mida tehakse pidevalt, sest seda kantakse ja hinnatakse veel aastaid.

Nii et kui otsite kellelegi erilisele kingitust, kaaluge talle kella hankimist. See võib olla väike žest, kuid see on selline, mida hinnatakse kogu eluks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s